Євроремонт своїми руками

Євроремонт - всі розуміють цей термін по-своєму, але якісь стандарти все-таки є. Замислюючись про ремонт, всім хочеться зробити його якісно, красиво, щоб це було модно і сучасно, прямо як в Європі! Такі асоціації виникають у багатьох людей. Однак, як би дивно це здавалося, європейці трохи інакше відносяться до ремонту, головними показниками для них є: екологічність, функціональність, економічність, зручність, а ультрамодний дизайн відходить на другий план, і навіть якщо в результаті інтер'єр вийде досить простим, їх це не засмутить!

Основні принципи і правила євроремонту

Детальний кошторис і план робіт. Це важлива деталь, хоч і не здається такою. Варто заздалегідь розрахувати бюджет, для цього потрібно знати всі необхідні розміри і приблизні ціни на матеріали, з'ясувати, де дешевше або вигідніше (наприклад, акції, знижки, бонусні програми). Якщо в ході ремонту буде виконуватися перепланування житла, необхідно взяти дозвіл в БТІ. Само собою, вентиляцію, газопровід, опалення, водопостачання не варто переносити, так само потрібно пам'ятати про несучі стіни.

Довговічні, надійні, практичні матеріали

Дерево, керамограніт, рідкі шпалери, гнучкий камінь, мармур набагато екологічніше і довговічніше, ніж пластик, і виглядають набагато приємніше.

Грамотне планування приміщення і прокладка комунікацій

Як вже говорилося раніше, переносити їх не варто, але при необхідності можна подовжити за допомогою відповідних проводів, труб, шлангів. Розетки, трійники, електрощітки слід замінити на нові, безпечні. Для ванної відмінно підійдуть вологозахисні. Телефонні і антенні мережі укладіть в кабель-канали. Встановіть вентилі для води, які зможуть перекрити водопостачання у всій квартирі, не скупіться на придбання фільтрів, що захищають сантехніку від іржі і піску - тоді замінювати змішувачі доведеться набагато рідше. Система опалення повинна бути ефективною і економічною, тепла підлога у ванній - корисне рішення.

Електричні вентилятори в вентиляційних отворах допоможуть впоратися з високою вологістю, запахами на кухні.

Сучасні віконні та дверні конструкції

віконні та дверні конструкції

Природне освітлення в Європі люблять, тому роблять великі, якісні вікна. З урахуванням суворого клімату в деяких регіонах, збереження тепла можна домогтися встановивши скло зі спеціальним покриттям. Двері вибирайте з хорошою деревини.

Якісна та екологічна обробка стін, стель, підлог

Ідеально рівні стіни і підлога - невід'ємні деталі євроремонту. Стіни вирівнюються армууючими сітками, шпаклівкою, гіпсокартоном, підлогу - цементно-бетонною стяжкою.

Функціональна, компактна меблі

меблі

Українські фірми все ж відстають від зарубіжних в цьому питанні. На щастя, сьогодні є можливість купити гарні меблі європейських виробників за прийнятною ціною.