будинок з бруса

Який будинок буде самим затишним і теплим?

Зрозуміло, дерев'яний. Не дарма на Русі споконвіку будували з колод будинки, а кам'яні хороми називали «хворими». І сьогодні дерев'яне житлове будівництво знову вельме популярне. Тим більше, що з урахуванням сучасних технологій будівництва, дерев'яний будинок за рівнем комфорту не поступається жодному іншому. А новітні технології дозволяють обробити деревину і побудувати з неї будинок високої якості, теплий, зручний і довговічний.

Екологічний будинок

Будівництво будинків з бруса зараз дуже актуально. Максимально екологічний будинок з бруса наближає нас до природи, дарує своїм мешканцям цілющу енергію, приголомшливо зберігає в собі тепло взимку і прохолоду в спекотні місяці.

Економне будування

Будівництво будинку з бруса є найбільш економічним варіантом дерев'яного домобудівництва. Звичайний брус багато забудовників утеплюють, обробляють зовні і зсередини. Для обробки може бути використаний сайдинг, вагонка, блок-хаус, цегла та інші матеріали. З їх допомогою будинок з бруса перетворюється у щось зовсім інше.

Етапи будівництва будинку з бруса

Будівництво будинку з бруса, як правило, ведеться в два етапи. На першому влаштовується фундамент, зводяться стіни та покрівля. Другий етап включає в себе обробку, установку вікон і дверей, прокладку комунікацій, звісно потрібно заздалегідь купити пиломатеріал і все що потрібно для роботи.

Оздоблювальні роботи

Оздоблювальні роботи починаються після того, як брус дав основну усадку, а в перший рік після зведення вона буває значною. Тому перерва між закінченням першого і початком другого етапу повинна становити не менше шести місяців. Фахівці рекомендують для будівництва будинку використовувати брус не тонше 150 мм.

Які переваги дає будівництво будинку з цільного бруса?

  • Брус - відносно недорогий матеріал, досить доступний і поширений;
  • Обробку як всередині, так і зовні можна робити різними матеріалами;
  • Утеплений будинок з бруса має високі експлуатаційні характеристики.