Міні-екскаватор ТТД-036

ТОВ «Технотрансдеталь» - білоруський виробник міні-екскаваторів на базі трактора МТЗ-320. Відмінне співвідношення ціна / якість, хороші робочі характеристики, простота і надійність, а також можливість розширення функцій за рахунок зручної зміни навісного обладнання - це безперечні і ПОТРІБНІ переваги сучасної техніки.

 

 

Міні-екскаватор ТТД-036 - потужна машина з високою продуктивністю і стійкістю, не дивлячись на малі розміри і масу - всього 1700 кілограмів. Він відмінно підходить для виконання операцій за будь-яких просторових обмеженнь - на маленьких будівельних майданчиках і навіть у приміщеннях! Здатний впоратися з усім обсягом робіт, який присутній в планах будівництва приватного будинку.

Зручність та безпека

Зручна кабіна для оператора відрізняється високою безпекою, а хороший круговий огляд покращує ефективність роботи. Легкість в управлінні, простота технічного обслуговування і доступність запасних частин, як і до всієї техніки МТЗ, є безперечними перевагами даного МІНІ-екскаватора.

Міні-екскаватор ТТД-036 без зусиль поміщається в кузов вантажного автомобіля і доставляється в потрібне місце для якісного і швидкого виконання всіх необхідних робіт. Ефективність використання міні-екскаватора підвищується завдяки легкій і швидкій зміні широкого спектру навісного обладнання, що підвищує функціональні можливості даної техніки.