дизайн прихожей в квартирі

Щоб створити лаконічний і стильний дизайн передпокою в приватному будинку або ж квартирі, рекомендується детально вивчити всі тонкощі цього процесу, а також існуючі дизайнерські хитрощі.

Тільки після цього можна отримати бажаний результат, адже від того, як виглядає ваш передпокій, залежить те, як до вас будуть ставитися гості, що завітали. На перший погляд, створення дизайн-проекту може здатися проблемою, адже не у кожного це приміщення має великі розміри. Але навіть в просторі з обмеженими квадратними метрами може вийти по-справжньому стильний інтер'єр, який візуально буде навіть збільшувати його.

Дизайн маленького передпокою

Щоб створити оригінальний дизайн в передпокої, потрібно врахувати деякі дизайнерські хитрощі, за допомогою яких задіюється весь існуючий простір, до них належать такі:

  • Найбільш прийнятний стиль для невеликого передпокою є мінімалістичний. Щоб кімната не була схожа на справжнє звалище, вам доведеться відмовитися від усіляких інтер'єрних елементів, а весь одяг заховати в шафу. Відкрита одежна вішалка буде виглядати не естетично, захаращувати кімнату.
  • Рекомендується встановити шафу-купе, таким чином вся верхній одяг буде зібран в одному місці, яке захищає його від сторонніх поглядів розсувними дверцятами. Подібна шафа, навіть коли вона відкрита, не займає багато місця.
  • Щоб отримати естетичний дизайн передпокою в квартирі, потрібно використовувати виключно компактні меблі.
  • Використовуйте полку або комод для зберігання взуття. Розкидане по підлозі взуття не створює естетичного зовнішнього вигляду, а також стану комфорту. Сьогодні взуттєві полки робляться під замовлення, завдяки чому ви зможете підібрати підходящий екземпляр.

Перераховані поради допоможуть вам грамотно облаштувати приміщення невеликого розміру. З їх допомогою ви отримаєте гармонійний інтер'єр, який буде радувати не тільки вас, але і ваших гостей.

Следите за своей новой мебелью. Купить здесь универсальный чехол для кресла будет простым решением данной проблемы.

Дизайн вузького приміщення

У багатьох власників квартири мають вузький передпокій, саме тому виникає проблема, як розмістити меблі, щоб вони не заважали і виглядали красиво. Також важливо згладити істотну різницю розмірів стіни, і розмістити компактно всі речі. Щоб створити в квартирі дизайн передпокою, який буде гармонійно виглядати і поєднуватися, можна зонувати приміщення. Поділіть місце виділивши зону для одягу, взуття, також не потрібно забувати про хол. Досягти цього можна за допомогою багаторівневих полиць, а також покриття комбінованого типу на підлозі і стелі.

Візуальне збільшення розміру передпокою

Щоб візуально збільшити розмір приміщення, рекомендується використовувати дзеркала.

Їх потрібно монтувати на більш подовжених стінах. Також впоратися з цим завданням допоможуть яскраві фотошпалери. Крім перерахованих порад скорегувати вузький передпокій можна, прибравши міжкімнатні двері, а отвір замінити з квадратного-традиційного на красиву арку. Грамотно підібрані колірні рішення теж відмінно вирівнюють прямокутні приміщення. Світлі тони рекомендується застосовувати для більш довгих стін, а темні для вузьких.Таким чином ви зрівняєте простір, роблячи його приємним для зорового сприйняття.

Грамотний підбір освітлення

Грамотний, а головне лаконічний дизайн передпокою вийде тільки тоді, коли ви сплануєте все до самих дрібниць. Важливо правильно підібрати освітлення, не можна робити сильно яскраве світло в маленькому просторі, таким чином воно буде візуально тиснути, примушуючи людей відчувати себе не зовсім комфортно. Можна з легкістю скласти дизайн-проект самостійно або ж довірити цю важливу справу професійним дизайнерам.