Використання натяжних стель - це найбільш зручний спосіб обробки стелі. Вони створять гарантію затишку, комфорту і чистоти в будь-якому приміщенні.

Натяжні стелі

Основні переваги

Переваги таких стель не викликають сумнівів. Перш за все це багатство колірної гами, різноманітність фактур, що є благодатним грунтом для польоту фантазії та допоможе зробити квартиру яскравою і неповторною. Авангардний напрям - використання фотодруку, додасть унікальність будь-якій кімнаті. Майстри готові працювати над встановленням стель будь-якої складності незалежно від площі, дизайну, структури. Оформлення відрізняється багатогранністю рішень - можливе використання навіть світлодіодних стрічок.

Натяжні стелі можуть бути різних рівнів, що дозволяє реалізувати будь-який творчий задум. На сьогоднішній день можна розрахувати вартість натяжних стель самостійно.

Швидкий монтаж

Монтажні роботи тривають всього кілька годин, на будь-якій стадії загальних ремонтних робіт. Відмітна особливість - ніякого будівельного сміття і пилу. При повторному демонтажі зберігається первинний вигляд і якість.

Натяжні стелі - безліч переваг

  1. Приховають всі дефекти первинної стелі, її нерівності, а також елементи вентиляції та сигналізації. Стійкі до вологи і конденсату, не вбирають запахи, мають широкий діапазон температурного режиму експлуатації. Ідеально підходять для використання і в ванних кімнатах, і на кухні.
  2. Не потребують побілки та фарбування, не змінюють колір і не провисають. Довго будуть радувати новизною фарб і приємною чистотою.
  3. Виконуються з матеріалів, що пройшли перевірку і відповідають гігієнічним вимогам. Сертифіковані.
  4. Зроблені з пожаростійких компонентів, при цьому витримані всі параметри пожежної безпеки. Відносяться до класу М1.

Натяжні стелі завойовують все більшу популярність і витісняють підвісні стелі

Чому перевагу віддають натяжній стелі? Процес установки підвісної стелі більш складний, тривалий, на кінцевому етапі буде потрібно шпатлювання і фарбування. Безсумнівний атрибут такого монтажу - залишки гіпсу, крейди та їх прибирання. Ще один важливий момент - навісні стелі не володіють вологостійкістю, будь яке затоплення загрожує заміною всієї конструкції. Та й в чищенні підвісна стеля явно програє, вона не має спеціального покриття, тому будь-який пил легко осідає на ній.