Як створюється дизайн салонів краси

Створення дизайну салону краси - послідовність дій

Для того, щоб виконати якісний дизайн салону краси якісно і в строк, важливо правильно зрозуміти напрямок роботи салону, його специфіку, розібратися в ідеї дизайну салону краси. Необхідно розібратися в його особливості та звичках: з якими клієнтами він працює, які пропонує послуги, яку використовує косметику, як себе позиціонує?

Послідовність дій при розробці дизайну інтер'єру салону краси така: Спочатку необхідно отримати від власника салону техзавдання, в якому відображаються всі вимоги по дизайну - чи буде це перепланування (якщо це вже діючий салон) або потрібно спроектувати салон «з нуля». Потім важливо зрозуміти, який ремонт планує власник - «економ-варіант» або він має намір використовувати в обробці дорогі матеріали.

Що потрібно пам'ятати

Може бути, він хоче залишити в інтер'єрі частину старих меблів і обладнання, і тоді необхідно заздалегідь зняти всі розміри і сфотографувати те, що потім буде брати участь в загальній концепції інтер'єру. Далі виконуються заміри приміщень і фотофіксація, так як в подальшому складно буде згадати, якими вони були до перебудови. І проектується новий план дизайну салону краси, заснований на нових технологічних вимогах з урахуванням подальшого декорування приміщень. На цьому плані обов'язково розставляються нова і, якщо потрібно, старі меблі й устаткування так, щоб розміри стін відповідали розмірам устаткування.

Продумується функціональна схема робочого процесу, яка узгоджується з замовником

Тільки після цього починається творчість і найприємніший етап проектування дизайну інтер'єру салону краси. Підбираються оздоблювальні матеріали, які відповідають вимогам салону і влаштовують за ціною власника, виконуються креслення стелі, підлоги, розставляються електрообладнання та освітлювальні прилади, сантехніка. За допомогою комп'ютерної програми 3-D MAX візуалізуються інтер'єри - зливаються воєдино ідея стилю, фактури матеріалів, колірне рішення, освітлення і деталі. Створюється дизайн салонів краси перукарень досить довго, але при цьому він продумується до дрібниць

Якщо ви вловили внутрішні відчуття власника і додали свого професіоналізму, продумали ідею дизайну салону краси, то виходить гарний, гармонійний інтер'єр, який в реальності приносить задоволення, спокій і естетичну насолоду і власнику, і клієнтам. Працюючий персонал теж може оцінити зручність і правильність розстановки обладнання.

Терміни роботи

Термін виконання залежить від обсягу дизайнерських робіт. Так, просто на декорування салону може піти від тижня до декількох місяців. Якщо здійснюються будівельні роботи по перебудові приміщень - то від 4-х місяців і більше. Від майстерності будівельників теж дуже багато чого залежить. Якщо дизайнером здійснюється авторський нагляд, і всі питання, які виникають в процесі будівництва, їм знімаються швидко і легко, тоді терміни можуть істотно скоротитися.