Скоро настане зима. Любителі зимової риболовлі, нарешті - то, дочекаються того, що водойми покриються льодом, що витримує вагу людини. Зимова риболовля завжди вважалася екстримальних річної, і зазвичай її творять «бувалі» рибалки, які вивчили всі її нюанси. Зимова риболовля захоплює учасників, які можуть тривалий час сидіти не ворухнувшись.

Якщо Ви вперше вирішили зайнятися риболовлею взимку, слід знати все, що з нею пов'язано. А саме - що потрібно знати про вибір одягу, які вибрати снасті і приманки для риболовлі в зимовий період. Тому особливу увагу слід приділити одязі, вона повинна бути зручною, теплою, але в той же час і вільною.

Нижня білизна не повинна бути виготовлена з синтетики, а бути бавовняною

Сорочки зазвичай не одягають, замінюючи їх светром пов'язаним щільною в'язкою. Штани одягають на зимову риболовлю ті, які щільно прилягають до тіла, стьобані вовняним ватином і мають пришитий теплий корсет для попереку. На ноги найчастіше воліють валянки, які прекрасно тримають тепло, а для того, щоб вони не промокли, слід надягати поверх них калоші.

На голову одягають шапку-вушанку, хоча багато бувалі рибалки воліють звичайну в'язану шапку-маску на одне або два отвори, так як вушанка громіздка і дуже швидко намокає, якщо спітнієш. Для того, щоб на зимовій риболовлі не сталося неприємностей слід знати кілька правил. Найголовніше не можна виходити на лід, якщо його товщина менше 7 сантиметрів. Зазвичай лід під ногами не проламується в одну мить, спочатку він просідає і чутися характерні потріскування, тому слід йти поодинці і тримати інтервал між собою в 5 метрів.

Якщо все ж біда сталася, слід зберігати холоднокровність, адже людина, навіть не вміє плавати, може протриматися у воді довше за рахунок повітряної подушки під одягом, а й разом з цим потрібно діяти активно, не чекаючи поки речі, повністю промокнути і стануть важкими. Слід знати, що навіть 15 хвилин, проведені в крижаній воді, дуже небезпечні для здоров'я. Але в більшості своїй зимова риболовля це відпочинок для Вашого організму. Природа, близькість річки дозволять Вам хоча б на якийсь час забути про проблеми. І Ви отримаєте масу приємних вражень і емоцій під час риболовлі, які залишаться на тривалий час.

Риболовля в зимовий час не повинні шкодити Вашому здоров'ю, а приносити виключно задоволення!