Спецодяг є незамінною для тих людей, які працюють в особливих робочих умов, які потребують спеціального захисту тіла. В таких професіях, як будівельник, водолаз, маляр, склодув, водопровідник, двірник і багатьох інших, не обійтися без наявності спеціального одягу, яка допоможе перенести умови, максимально знизивши ризики, що загрожують здоров'ю людини.

Завдяки спецодягу в просторі між тілом людини і речами, натягнутими на нього, створюється мікроклімат, за допомогою якого підтримується нормальна температура тіла, відносна вологість, а також необхідний рух повітря так, щоб людина не відчував дискомфорту.

Спецодяг здатна захистити людину від укусів комах, хімічних і механічних пошкоджень, попадання на шкіру людини пилу, бруду, фарби і т.д. Найголовнішими вимогами до спеціальної робочої одязі є її проникнення повітря та теплозахист. Адже одяг повинен не тільки захищати від холоду (або спеки), але і повинна дозволяти шкірі людини вільно дихати, а також забезпечувати максимальну свободу рухів.

Робочий спецодяг, спецвзуття, інвентар та спеціальні костюми повинні бути виготовлені з міцних, стійких до зовнішніх впливів матеріалів. Професійна одяг повинен бути легким, незаймисту і здатної переносити багаторазові прання. Крім того, вона повинна відповідати основним вимогам і нормам списання ЗІЗ.

В інтернет-магазині ТЕРМІТ здійснюється продаж спецодягу за вигідними цінами. Тут ви зможете знайти всі необхідні атрибути для вашого робочого вбрання, не витрачаючи час на довгі походи по спеціалізованих магазинах, будь то покупка сигнального жилета або робочих перчаткок.

Також пропонується величезний вибір будівельних касок, які захистять голову від вологи, пилу, ураження електрострумом, влучень різних важких предметів під час будівельних та інших робіт.

Будівельна каска повинна бути в наявності у кожного будівельника, нафтовика, енергетика, працівників машинобудівної, хімічної та інших промисловостей. Вона допоможе уникнути різних травм голови, захистить від струму і атмосферних опадів і т.д. Захисні каски широко використовуються на великих заводах, переробних та видобувних підприємствах. Каски будівельні складаються з корпусу, і внутрішньої оснастив і представлені в різній колірній гаммі.