Немає необхідності говорити про те, яке місце займає ванна кімната в системі забезпечення комфортабельності квартири або індивідуального будинку. Всі люди, незалежно від статі і віку, відвідують це приміщення щодня і по кілька разів. З цього факту випливає простий висновок - ванна завжди повинна знаходитися в пристойному стані. Якщо ви не знаєте де придбати все необхідне для ремонту ванної кімнати, інтернет магазин Livron має широкий асортимент сантехніки, меблів, підлогового покриття відповідних будь-яким побажанням клієнтів.

Підготовчий етап

Обробка ванної кімнати процедура нескладна, але вимагає певного досвіду і навичок. Якщо в числі проживають немає фахівців такого профілю, то краще звернутися до професіоналів. Повний цикл робіт складається з наступних етапів:
• складання дефектної відомості;
• обрахування кошторису витрат на покупку матеріалів і послуги майстра;
• підготовка і проведення ремонтних робіт.
Зручність приміщення складається з набору обладнання та розташування санітарно-технічних пристроїв на обмеженій площі. Щоб домогтися максимальної ефективності, бажано звернутися до послуг дизайнера.

Проект оформлення ванної кімнати коштує якихось грошей. Має сенс піти на ці витрати, оскільки в завершеному вигляді ванна кімната буде служити від п'яти до десяти років. Саме такі терміни безаварійної експлуатації гарантують кваліфіковані майстри і профільні структури. Зрозуміло, і вартість ремонтних робіт буде вище за середні значення по ринку. Цей факт потрібно усвідомлювати.

Послідовність дій

Насамперед демонтуються несправні прилади й механізми. На їх місце встановлюються нові, мають гарантійні талони від виробника. Система водовідведення - каналізація - повинна справно функціонувати. Наявні засмічення необхідно усунути. Наступним кроком проводиться підготовка стін, підлоги і стелі. Стара фарба і плитка видаляються з поверхонь. Дуже важливо ретельно зачистити всі площини від наявних неузгодженостей.Якщо наклейка керамічної плитки виконується власними силами, то необхідно чітко дотримуватися інструкції по роботі з клеїть складом.

Обробка ванної проводиться в тій же послідовності, як і в будь-якому іншому приміщенні - стеля, стіни, підлогу.Коли все оздоблювальні роботи завершені, настає час установки пральної машини і душової кабіни. Слід зазначити, що квартири в багатоповерхових будинках сучасної споруди, оснащуються міні-ваннами або душовими кабінами. Ванну встановлюють перед ремонтом, а кабіну по завершенню обробки. У кожному конкретному випадку виникають деякі складнощі і труднощі до усунення яких треба бути готовим.