Роблячи ремонт у ванній кімнаті досить часто заміні піддається стара сантехніка. Придбати нову сантехніку не дуже складно, проте є одна велика проблема, яка полягає в тому, що в магазинах представлений просто величезний асортимент сантехнічних виробів, від різних виробників, в різній конфігурації і так далі. Саме тому можна легко заплутатися, навіть якщо Ви досвідчений покупець.

Що робити в цьому випадку?

Звернувшись на офіційний сайт інтернет магазину «Online-Santehnika», можна отримати всю необхідну інформацію про сантехніці Ravak і скористатися вигідними пропозиціями.

Рекомендується до покупки сантехніки підходити ретельно, і тільки тоді Ваше придбання буде Вас радувати протягом довгого часу.

Підбираючи сантехнічні вироби Ravak, необхідно враховувати, що вони повинні відповідати деяким вимогам, а саме - зобов'язані гармоніювати із загальним дизайном ванної кімнати, повинні бути якісними, а також, що не менш важливо - зручними.

У плані дизайну унітаз, ванна, раковина або душова кабіна повинні поєднуватися один з одним, як за формами, так і за колірною гамою. Зручність використання, безпеку, міцність, гігієнічність не менш важливі. Всім цим якостям відповідає сантехніка Ravak.

Що стосовно матеріалів виготовлення сантехніки, то на сьогодні їх багато. Можуть застосовуватися як старі, так і відносно нові, наприклад, фаянс, фарфор, композитні матеріали, мармур і так далі. Розглянемо їх більш детально.

  • Сантехніка Ravak, виготовлена з фаянсу, вважається бюджетним варіантом, завдяки низькій ціні вона користується найбільшим попитом. Вироби з фаянсу легкі, виглядають красиво, поверхня злегка шорстка.
  • Фарфор міцніший, за ціною така сантехніка трохи дорожче фаянсової. Поверхня гладка і рівна, це досягається за рахунок того, що при виробництві застосовується особливий спосіб випалу.
  • Сантехніка Ravak з композиту міцна, не боїться ударів, вона захищена від агресивного впливу побутової хімії.Поверхня композитного матеріалу чимось схожа з гранітом, при цьому володіє блиском і гладкістю.
  • Сантехнічні вироби Ravak, вироблені з мармуру можна віднести до елітних. Через високу ціну купити її може не кожен, до всього іншого таку сантехніку необхідно купувати в інтер'єр виконаний у відповідному стилі. Але дані вироби знаходять свого покупця.
  • За своєю природою мармур міцний, виглядає багато, правда через мікроскопічних пір, даний матеріал забруднюється швидше, але ретельний догляд із застосуванням сучасної побутової хімії збільшує термін експлуатації в рази.
  • Наостанок варто згадати про сантехніці зі скла. Такі вироби виглядають вельми оригінально, так як вони можуть бути прозорими, напівпрозорими, матовими, глянсовими.