Світловий короб

Всі знають про те, що за допомогою реклами можна підвищити ефективність свого бізнесу, можна сприяти збільшенню продажів і популяризації наявних у компанії в наявності брендів. Реклама може бути як ефективною, так і неефективною, короткостроковою і довгостроковою, дорогою і не дуже. Кожен підприємець повинен вибрати рекламні інструменти, які найбільше підходять для просування його компанії, послуг і товару.

Міська реклама

Підприємцям міська реклама допомагає просувати різні види товарів і послуг, дає можливість розповісти про себе. Не можна забувати і про те, що рекламні конструкції є складовою інфраструктури. Вигоду від розміщення зовнішньої реклами в межах міста отримує і сама міська влада.

Лайтбокс або світловий короб - є видом зовнішньої реклами, яка дуже популярна в наші дні і без неї не обходиться будь-який міський ландшафт. Увечері саме світлові вивіски та інформаційні стенди дозволяють створити по-справжньому неповторну, загадкову атмосферу. А ключове завдання, яке покладається на даний варіант реклами, цілком очевидний - з її допомогою необхідно підвищити популярність, унікальність свого товару або послуги.

Не обійшли стороною сучасні тенденції і виробництво рекламних конструкцій - сучасні тенденції в сфері виготовлення світлових коробів стосуються більшої різноманітності форм конструкцій і застосовуваних матеріалів. Сьогодні великий попит мають фігурні короби, а також конструкції, в яких застосовуються найсучасніші матеріали (алюкбонд і дібонд).

Види світлових коробів:

  • двосторонні;
  • інтер'єрні;
  • обертові;
  • конструкції незвичайної форми.

Лайтбокс - це один з найпоширеніших і ефективних видів зовнішньої реклами на сьогоднішній день. Завдяки підсвічуванню створюється рівний, гладкий фон. Лайтбокси можуть бути зовнішніми, розташованими на вулиці, і внутрішніми, що знаходяться всередині приміщення. Найпоширенішими місцями розташування є траси, шосе, де є великий потік руху, а також гучні міські вулиці і площі.

Світловий короб являє собою конструкцію з металевого профілю і пластика, усередині якого розташовані лампи. Переваги перед іншими рекламними засобами - банерами, плакатами, щитами - більш помітний за рахунок збільшення яскравості і читання в темний час доби.