Як видно з назви, міжкімнатні двері встановлюються всередині приміщення між кімнатами. Будь-які двері і особливо міжкімнатні можна класифікувати за багатьма ознаками. Розглянемо кілька з них. Типи закривання міжкімнатних дверей: орної, розсувний і складаний (двері-гармошка). За формою, як правило, міжкімнатні дерев'яні двері бувають двох типів: арочні і прямокутні.

Особливу увагу варто звернути на матеріал, з якого зроблена міжкімнатні двері, так як сучасне виробництво міжкімнатних дверей дозволяє приховати від недосвідченого покупця з чого насправді зроблені двері. Часто, двері з хвойних порід покривають шпоном листяних порід, тим самим вводять в оману покупця. Купити міжкімнатні двері без проблем допоможе інтернет-магазин «Двері в Тюмені». Кваліфіковані співробітники завжди підкажуть які двері краще вибрати, виходячи з Ваших побажань. На сайті даного інтернет-магазину можна отримати всю необхідну інформацію про міжкімнатні двері, де вони представлені різними марками, розмірами, кольором і ціною.

На ринку у великій різноманітності представлені міжкімнатні двері ПВХ, ціни на які встановлюються, нижче, ніж на двері з натуральних порід дерева. Двері з ПВХ досить міцні, виконані з екологічно чистих матеріалів і не вимагають особливого догляду. Головним достоїнством таких дверей є висока стійкість до механічних пошкоджень і попадання вологи, тому їх спокійно можна встановлювати у ванній кімнаті.

Екошпон - новий сучасний матеріал. Виробляється на основі деревних волокон і сполучної клею. Матеріал активно використовується в виготовленні міжкімнатних дверей, меблів та інших виробів. Основні позитивні якості дверей з екошпон - це низька ціна, легка вага виробу і багатство забарвлень і конфігурацій моделей.Завдяки своїй легкості, ці двері не складно встановити, вони «не шумлять» при експлуатації, але такі двері менш довговічні, а матеріал, з якого вони виготовлені, не є екологічно чистим.

Найекономніший варіант - ламіновані двері. Основним критерієм вибору таких дверей є низька ціна, однак вони мають свій ряд і інших переваг. Наприклад, полімерна плівка захищає двері від впливу ультрафіолету, вона легко чиститься і стійка до механічних пошкоджень.

Купуючи міжкімнатні двері, слід пам'ятати про те, що двері це не тільки полотно, але також поріг, добори, наличники і фурнітура. Все це в цілому може коштувати майже стільки ж, скільки і саме полотно. А для того щоб двері вигідно підкреслювали інтер'єр, їх комплектуючі повинні підбиратися відповідно до обраного дверним полотном.