де взяти гроші для старту в бізнесі

Рано чи пізно підприємливі люди, втомлені від роботи, яка не приносить стільки грошей, скільки хотілося б і стільки задоволення, як раніше, роками виношують бізнес-ідеї і так не вирішуються спробувати себе в ролі підприємця, продовжуючи працювати на державу або успішного бізнесмена. Причин для такої нерішучості багато, але основна з них, напевно, - це відсутність стартового капіталу.

Щоб не говорили, а гроші для початку бізнесу потрібні. Але ось тільки де їх взяти? У цій статті наведемо кілька варіантів отримання стартового капіталу.

Кредит в банку

На відміну від західноєвропейських держав, такий вид отримання капіталу для старту у нас не є поширеним. Оскільки кредитні установи щоб убезпечити себе виставляють дуже жорсткі умови підприємцю: високі процентні ставки, бездоганну кредитну історію, особливі умови до заставного майна. Однак повністю відкидати такий варіант не варто, Спочатку необхідно розглянути всі запропоновані банками варіанти позик або, врешті-решт, ніхто вам не забороняє брати позику як фізична особа, а процедура отримання безцільового кредиту приватній особі набагато простіша.

Взяти в борг

Цей варіант в нашій країні дуже популярний, оскільки, якщо ви є добропорядною людиною, у якої є родичі і друзі, вони обов'язково допоможуть вам у міру своїх можливостей. Єдине, очікувати, що вам позичать дуже велику суму не варто. Однак цей варіант має незаперечні переваги - відсутність необхідності платити відсотки і оформляти документи.

Допомога держави

Для нашої країни ця фраза звучить досить підозріло, але дивуватися не варто. В даний час працює федеральна програма з підтримки малого бізнесу. Отримати субсидію, хоч і невелику можливо при виконанні певних умов:

  1. ваша діяльність повинна бути суспільно-корисною;
  2. ви повинні пройти курси підприємництва при службі зайнятості;
  3. ваш бізнес-проект повинен бути затверджений місцевою владою.

Союз підприємців

По всій нашій країні існують такі фонди, які надають бізнесменам позики на умовах більш прийнятних, ніж у банку.

Заробити!

Найоптимальніший варіант, який не ставить в залежність вас і вашу справу.

Нехай щастить у ваших починаннях!