Світлодіодне освітлення — безліч переваг

Перехід на світлодіодне освітлення - актуальне завдання для власників не тільки комерційних, а й житлових об'єктів. Мотив полягає в тому, щоб отримати можливість економити якомога більше електроенергії і не втрачати при цьому в якостіосвітлення. Саме лампи на основі світловипромінювальних діодів вважаються найбільш придатними засобами для досягнення цієї мети.

Купить уличные светодиодные прожекторы от "Vela" можно в любое время суток в интернет-магазине vela.com.ua.

Підсвічування

Сьогодні будівлі та споруди, завдяки світлодіодному підсвічуванню, знаходять новий і сучасний вигляд. Установка світлодіодного підсвічування здійснюється спеціалізованими компаніями, що мають ліцензію на проведення монтажу і надання послуг, пов'язаних зі світлодіодним підсвічуванням міських будівель. Їх фахівці здійснюють підбір освітлення, вибирають правильний тип світильника. Компанії виробляють також монтажні роботи та проектування світлодіодного освітлення, займаються продажем світлодіодним продукції.

Висока ефективність

Світлодіодне освітлення і підсвічування найбільш ефективні, в порівнянні з простими системами освітлення. Системи світлодіодного освітлення складаються з світлодіодів - напівпровідникових кристалів, що випромінюють світло. Завдяки застосуванню новітніх технологій, воно набуло широкого розвитку. Світлодіодне освітлення і підсвічування вирішують нестандартні завдання в освітленні.

Світлодіодні конструкції тепер доступні для використання і в домашніх умовах - підсвічування ландшафту заміського будинку, басейну. Збалансована світлодіодна вулична підсвітка підкреслює дизайнерські нюанси, а також є яскравим акцентом в ландшафтному оформленні.

 

Переваги світлодіодного підсвічування:

  • технічні параметри - висока контрастність;
  • стійкість до перепадів температур;
  • енергоефективність;
  • екологічна безпека
  • тривалість експлуатації.

Діод - є компонентом, який насправді випромінює світло. Вони випускають дуже блакитне (сприймалася як холодне) світло. Діод після цього покривають (зазвичай з люмінофором) для того щоб зробити більш тепле світло. Кожне покриття люмінофора зменшує номінальний K деяким рівномірним виміром. Простіше кажучи, різниця між лампою 2400K і лампою 5500K - це щільність покриття.

Сучасні світлодіодні технології повністю змінили наше уявлення про оссвітлення. Багатообіцяючі результати наукових досліджень дозволили зробити світлодіодне освітлення вибором майбутнього!