Вуличне LED освітлення - унікальна пропозиція від українського виробника для Ваших об'єктів.

Якщо Ви використовуєте натрієві або ртутні лампи, то Ви багато платите за електроенергію і часто міняєте їх.Саме з цього, ми пропонуємо Вам вуличні світильники LED (ліхтарі) в литому алюмінієвому корпусі, з напів-широкої або широкої оптикою для освітлення автомобільних доріг і магістралей всіх класів, вулиць, міських і заміських територій всіх видів, парків та скверів, АЗС, промислових об'єктів і парковок.

Пріоритетними особливостями представлених моделей є висока якість і ефективність (використовують для заміни як міські світлодіодні світильники).

На цій сторінці Ви знайдете кращі в Україні вуличні лід світильники.

переваги:

  • світлодіоди NICHIA (Японія), технологія Chip-on-Board;
  • висока ефективність - до 170 Лм / Вт;
  • цільно алюмінієвий литий корпус, найвищі показники тепловідведення і герметичності;
  • можливість швидкої заміни джерела живлення, без демонтажу світильника;
  • джерело живлення власної розробки, розрахований для експлуатації в нестабільних мережах.

ДИЗАЙН

Дизайн консольних вуличних світильників виконаний з урахуванням сучасних тенденцій: відсутність кутів, ламаних ліній або зовнішніх компонентів в контурі корпусу, справляє приємне враження від світильника, установленого на вуличну опору освітлення, в будь-який час дня.

КОРПУС

Литий корпус з високоякісного алюмінію. Перед запуском в серійне виробництво були позитивно пройдені тести теплового менеджменту, що гарантує тривалу і стабільну експлуатацію світлодіодів: корпус має відмінні параметри охолодження та герметизації.

ОПТИКА

Лінза з загартованого оптичного скла створює досить широкий кут розкриття променя, щоб висвітлювати відстань між опорами, згідно нормативних вимог. Матеріал лінзи міцний і не схильний до помутніння.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Джерело живлення розташований в герметичному відсіку зворотного боку світильників, яка обладнана спеціальними роз'ємами для швидкої заміни джерела. Час роботи по заміні ІП - не більше 5 хвилин, за допомогою однієї лише хрестоподібної викрутки.

ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ

Використовується ІП власної розробки з високим ККД, який був розроблений спеціально для експлуатації в нестабільних мережах. Має ряд захистів (від короткого замикання, перевантаження, високої напруги і температури) і відповідає ряду європейський стандартів електробезпеки та електромагнітної сумісності. Для додаткової надійності, ВП у вуличному світильнику залитий компаундом. Блискавкозахист: світильник витримує скачки вхідної напруги 5-10кВ з використанням керамічних розрядників.

світлодіоди

Використовуються високоефективні світлодіоди, вироблені за технологією «Chip-on-Board» великим японським виробником - NICHIA, які дозволяють досягати суттєвої економії електроенергії при досить високому світловому потоці (до 170ЛмВт). Експлуатація світлодіодів в комфортом паспортному режимі (сила струму, напруга, температура нагріву) - важливий параметр, завдяки якому спад світлового потоку після 50 000 годин експлуатації не перевищить 5%.