Фунгіцид Фітолавін і його дія

Препарат Фітолавін для рослин

З огляду на ефективність і універсальність «Фітолавіна», можна сказати, що він є незамінним препаратом для захисту від будь-яких хвороб різних культур.

Особливості застосування фітолавіна для рослин.

«Фітолавін» - антибактеріальний і протигрибковий біопрепарат

Всі компанії, що займаються вирощуванням городніх культур знають про важливість використання спеціальних засобів. До таких можна віднести фунгіцид фітолавін, який є найефективнішим препаратом у боротьбі з різними хворобами рослин. Він досить універсальний, тому ідеально підходить як для відкритого грунту, так і для використання в теплицях.

Єдина компанія на українському ринку, яка здатна забезпечити всіма необхідними препаратами для вирощування екологічно чистої продукції - «Родоніт». Впровадження нових інноваційних технологій у виробництво дозволяє їй реалізувати всі масштабні проекти і забезпечити якісною продукцією багато компаній.

Фунгіцид «Фітолавін» і його дія

Він має широкий спектр дії, тому його використовують в різних цілях:

  • щоб захистити рослини від хвороб - кореневої і вершинної гнилизни, судинного бактеріозу, бактеріального опіку, альтернаріозу та інших хвороб викликаних грибками і бактеріями;
  • для доброго врожаю - завдяки пригніченню патогенних грибів плоди довго зберігаються.

Обробляти рослини за допомогою «Фітолавіна» можна на різних стадіях розвитку рослин. Це вдається завдяки нетоксичністі препарату. Компанія «Родон» пропонує фунгіцид «Фітолавін» розфасований в каністри об'ємом 1 і 10 л. В основі препарату є фітобактеріоміцін, дія якого спрямований на придушення діяльності бактерій, він вбиває їх. У тканинах рослини засіб циркулює 2 тижні, за цей час він встигає блокувати дію збудників хвороб і зміцнити рослину, зробивши її стійкою до захворювань.

«Фітолавін» для рослин - особливості застосування

Цим препаратом можна обробляти культури на різних етапах розвитку:

  • обробка насіння перед посадкою;
  • обприскування або полив рослин.

Фунгіцид «Фітолавін» можна застосовувати не тільки в лікувальних цілях, але і як профілактичний засіб в боротьбі з бактеріальними і грибковими хворобами. Діюча речовина препарату виконує переважну функцію біосинтезу білка бактерій, чим блокує їх розмноження і розвиток. Ще є одна перевага даного фунгіциду - стимуляція росту рослин.

З огляду на його ефективність і універсальність «Фітолавіна», можна з упевненістю сказати, що він є незамінним препаратом для захисту будь-яких хвороб різних культур.