Ви замислюєтеся про лабіопластику? Ви незадоволені розміром своїх статевих губ? Зверніться до фахівців у медичний центр «GRACE» і запишіться на первинну консультацію. Зробити це можна просто перейшовши за посиланням: https://www.grace-clinics.com/klinika-esteticheskoy-ginekologii/usluga-labioplastika-plastika-polovyih-gub/ . Лабіопластика допоможе вам поліпшити не тільки зовнішній вигляд ваших статевих губ, але і вирішити проблеми суто медичного характеру.

Лікар з медичного центру «GRACE»
Лікар з медичного центру «GRACE» чекає на Вас!

 

Що таке лабіопластика і які основні показання для операції?

Лабіопластика - це пластична операція, яка спрямована на корекцію розмірів або форми статевих губ у жінок. Збільшені статеві губи являють собою не тільки косметичний недолік. Вони можуть викликати постійні незручності під час спортивних занять, бути перешкодою нормальним статевим відносинам, а також, можуть з часом привести до частих запальних процесів зовнішніх статевих органів. Таким чином виходить, що хірургічне втручання є одним з можливих рішень, яке зможе поліпшити форму, розмір статевих губ і уникнути пов'язаних з цим ускладнень зі здоров'ям.

 

Як проходить лабіопластика ?

 • Ця операція виконується в поєднанні локального і загального наркозу, на операційному столі в гінекологічному положенні.
 • В залежності від обраної методики проведення операції на шкіру наноситься передопераційна розмітка. Операційне поле ретельно дезінфікується.
 • Далі по розмітці проводиться операційний розріз, січеться зайва тканина.
 • Операційний розріз проходить уздовж поздовжньої лінії статевих губ. На слизову накладаються шви, в два шари.
 • Операція припиняється накладенням щільної, стерильної пов'язки.
 • Як правило, операція триває 30 хвилин.

 

Як підготуватися до операції ?

 • Необхідно обов’язково пройти особисту консультацію з пластичним хірургом. Після всебічного обговорення з клієнтом майбутньої операції, хірург визначить її порядок і проведе детальний інструктаж.
 • За два тижні до проведення операції клієнт не повинен перенести гостре або запальне захворювання (наприклад - ГРЗ, грип), а також, необхідно перестати палити, тому що куріння дуже уповільнює відновні процеси.
 • Перед операцією по зменшенню статевих губ необхідно принести (надіслати) в клініку результати аналізів і висновок лікаря. Необхідно врахувати те, що якщо результати аналізів не будуть відповідати нормі, операція буде відкладена.

 

Чому варто зробити лабіопластику в медичному центрі «GRACE»

 1. Це одна з найкращих приватних клінік в Україні.
 2. Тут працюють тільки досвідчені хірурги з багаторічним досвідом роботи.
 3. Саме тут вам буде гарантований швидкий відновлювальний період.
 4. Професійний післяопераційний догляд.