Напевно кожен з нас мріє побачити світ своїми очима, а не на картинках або фотографіях. Часом таке бажання з доходами в нашій країні не зовсім здійснено, але і стверджувати що побачити творіння Густава Ейфеля мають можливість лише люди з великим гаманцем - теж не зовсім вірно.

Автобусні тури в Європу. Де купити квитки?

Нюанси, пов'язані з Євротуром

Автобусні тури користуються особливою популярністю серед студентів і людей, які люблять подорожувати без нічого, без купи валіз і з вітерцем. Найчастіше турагентства можуть запропонувати вам поїздки тривалістю від одного до двох тижнів. Вибір країн, куди їхати, готелів де прибувати, а також умов та екскурсій у вас буде найрізноманітніший. Як варіант, можна знайти й бюджетний варіант поїздки, або ж взагалі ночі проводити в автобусі, щоб не доводилося знімати номер в готелі. Можна ж і навпаки вибрати тур, який буде насичений комфортними умовами, насиченою культурною програмою і хорошими готелями.

Де купити квитки?

Живіть в ногу з часом! Купуйте автобусні квитки онлайн на спеціально створеному для цих цілей сайті бас проїзд. Вибирайте дату, куди і звідки ви прямуєте і результат з цінами буде тут же перед вашими очима! Економте час і гроші. Так-так, вартість квитків набагато нижча, ніж де-небудь!

Вартість автобусних турів

Не забувайте, що вартість автобусних турів включає в себе проїзд, проживання, а також сніданки в готелі та кілька екскурсій. Тобто все, що відноситься до числа обідів, вечерь, квитків в музеї і огляду історичних пам'яток цілком і повністю ляже на ваші плечі. Окремо згадаємо, то при здачі документів в посольстві вам буде потрібно викласти консульський збір, що становить близько 35 євро і більше, тут все залежить від країни, що відкриває вам візу. Для дітей, що не досягли 18 років візи безкоштовні.