Коли необхідно провести харчові продукти - не обійтися без води. Вона стає незамінним інгредієнтом, а також головною рідиною, яка миє посуд і прилади. В даному випадку в обов'язковому порядку повинні дотримуватися санітарні умови. В іншому випадку - є ризик виробництва неякісної продукції, при цьому навіть можуть відкликати ліцензію. Тому існують спеціальні системи водопідготовки, розраховані саме на застосування в даній сфері.

Склад води безпосередньо впливає на якість готового продукту. Тут потрібно звертати увагу на склад води.Зазвичай виникає ряд проблем: вода занадто жорстка, міститься велика кількість домішок металу, рідина досить солона. Коли мова йде про воду з джерела - її необхідно ретельно перевірити. Зазвичай природні джерела містять досить брудну воду, яка не призначена для миття або використання в якості інгредієнта.

Варіанти систем для харчової промисловості

Вибір системи водопідготовки безпосередньо залежить від джерела. Якщо потрібно забезпечити ідеально чистою водою міський водопровід, а також очистити воду, яка добувається з джерел невеликої глибини - можна порекомендувати систему «Аквалайн OS». Це якісна система зворотного осмосу.

Є також таке обладнання, як «Аквалайн OB». Воно використовується, коли вода добувається з артезіанських свердловин. У такій рідини є чимало домішок металів, тому потрібні спеціальні фільтри.

Чому «Перша Водна Компанія» - виробник, на якого потрібно звернути увагу в першу чергу? Це найбільший виробник систем водопідготовки і водоочистки в Росії.Дана компанія займається розробкою, виробництвом і реалізацією даного обладнання. Крім цього, тут можна замовити послуги монтажу та запуску системи. Також клієнти можуть розраховувати на постійне сервісне обслуговування. Будь-яке проектування індивідуально, проект береться фахівцями під ключ.

Ви можете замовити послуги «ПВК» на офіційному сайті компанії. Там пропонується підібрати обладнання і відправити заявку. Ті, хто потребує консультації - отримають її безкоштовно. Якісна система водопідготовки від «Першої Водної Компанії» прослужить тривалий термін без нарікань.