Щоб при ремонті «довести приміщення до розуму», необхідно провести весь комплекс внутрішніх оздоблювальних робіт.

Всі ці роботи якісно виконати може лише професіонал, який має відповідні навички. Тому потрібно дуже відповідально підходити до вибору будівельної компанії для проведення оздоблювальних робіт в приміщенні.

Найкраще оформляти замовлення на виконання робіт у відповідній спеціалізованій фірмі, яка гарантує якість виконуваних робіт і оформляє договір письмово з видачею гарантійного талона на всі проведені роботи.Оздоблювальні роботи можна зробити, звернувшись на офіційний сайт компанії «Newsremont», де отримаєте всю необхідну інформацію про внутрішню обробку приміщень і скористаєтеся вигідними пропозиціями.

У такому випадку, якщо у вас після оздоблювальних робіт і ремонт будуть текти крани, почне відлітати штукатурка, ви завжди зможете протягом гарантійного терміну звернеться в ремонтне підприємство - воно буде зобов'язане усунути всі недоробки.

Таких робіт може знадобитися десятки і все їх перераховувати в статті недоцільно, але основні види таких робіт спробуємо систематизувати:

  • По перше. Проводиться загальна перепланування приміщення відповідно до побажань замовника: розширюються (збільшуються) отвори в стінах (включаючи і несучі); демонтуються (встановлюються) гіпсокартонні або інші перегородки; облицьовуються стіни листами гіпсокартонаа; готують стіни для установки ніш (коробів) з ГКЛ.
  • По-друге. Проводяться роботи з вирівнювання підлоги, стелі, стін шляхом нанесення сучасними машинами або вручну шару штукатурки і за допомогою гіпсокартонних листів; а також роботи по шумо- і теплоізоляції приміщення.
  • По-третє. Проводять роботи по заміні водопровідних і каналізаційних труб, сантехніки, радіаторів, вентиляції;виконуються роботи по штробленню стін для прихованої укладання труб.
  • По-четверте. Демонтаж старих дверей і вікон і установка нових; заміна замків в старих дверях, їх реставрація;монтаж і укладання вагонки; перегородки над дверима і т.п.
  • У п'ятих. Електромонтажні роботи: демонтаж старої електропроводки, телефонного кабелю, старої люстри, електричного щитка; Облаштування штроби в бетоні або цеглині для установки нового прихованого електрощитка; монтаж теплої підлоги; монтаж світлодіодної стрічки, розеток.
  • По-шосте. Проводять косметичну фарбування стін, наклеювання шпалер і т.д., попередньо очистивши старий шар штукатурки, знявши старі шпалери або зскрібши стару фарбу і провівши шпаклівку і грунтовку, що фарбується.