Естетичне і декоративне покриття додає деревині морилка. Її склад здатний змінювати тони забарвлення і суттєво виділяти природну структуру дерева. На сьогоднішній день виробництво морилки здатне додавати в засоби компоненти, які надають головним чином, антисептичний ефект і продовження терміну експлуатації конструкцій.

мета призначення

  • Тонуються дерев'яні вироби забезпечують збереження структури.
  • Дотримується якість матеріалів, з огляду на економічну сторону.
  • Морилка здатна швидше і глибше проникати в породи деревини, на відміну від лакофарбових покриттів, при цьому імітуючи дорогу породу.
  • При реставрування вироби може виступати в ролі відбілювача.
  • Матеріал зберігається, не допускаючи процесу гниття від всіляких шкідливих комах.
  • Комбінація кольору покриття, підвищення вологостійкості і інших зміцнювальних факторів супроводжують довговічності деревини.

Магазин оксиду завжди готовий до співпраці. Асортимент грунтувальних засобів досить великий.Ознайомитися з асортиментом і зробити покупку можна перейшовши за прямим посиланням - https://oxidom.com/otdelochnye-materialy/morilki

Різновиди морилки по дереву

Залежно від виду морилки залежать всі подальші функції деревини. Розглянемо основні популярні види морилок:

· Морилка, що має водну основу, існує двох типів - сухий порошкоподібний і вже готовий до застосування.Мінусом пропиточного кошти є тривалий час висихання. Перш ніж наносити покриття, потрібно змочити дерев'яний виріб, дати деякий час висохнути і пройтися наждачним папером.

· Спиртові склади засновані на барвниках з органіки і компонентах етилового спирту. Використання цих коштів служить для антисептичної напрямки і не дозволяє деревним матеріалам набухати. Застосування спиртових морилок, на увазі швидкого випаровування не дають гарантії рівномірного покриву, особливо, якщо це стосується великих площ. Цей вид морилки слід наносити виключно за допомогою фарбопульта.

· Масляні морилки відрізняються такою якістю, як різноманітність вибору кольору. Чи не створює складнощів при нанесенні, легко піддається як повторного фарбування, так і реставрації.

· Восковий або акриловий вид зберігає деревину від надмірної вологи, завдяки створюваній плівки. Легко наноситься рівномірний покриття відмінно застосовується для дерев'яної підлоги.

· Акриловий склад містить безліч потрібних вам відтінків, не має отруйної запаху і виділяється швидким висиханням. Досягнення оптимального ефекту відбувається при нанесенні не більше двох покриттів, інакше можлива поява плям.

· Воскова морилка представляє досить м'який матеріал і наноситься за допомогою дрантя ретельними круговими рухами.

технологія нанесення

  • Спосіб розпилення є найякіснішим, рівномірним і практично виключає патьоки і сліди масла.
  • Правильне застосування технології дозволяє отримати фактуру дорогої породи дерева зі звичайної.
  • Невеликі ділянки вироби обробляються валиком, пензлем і тампоном.
  • Це вже залежить від майстерності руки і фантазії самого майстра.