для чого потрібні насоси?

Сучасний ринок насичений пропозиціями всіляких штучок, що роблять наше життя більш комфортним. У кожного сьогодні є мобільний телефон, навіть в глухому селі. Але ось чи використовуєте Ви все, що пропонує Вам ринок, для створення більш комфортних умов життя? Наприклад, в тому ж селі з телефоном в кишені Ви йдете з відром до криниці, бо не в курсі, що винайдені ще до нашої ери насоси, давно отримали нове життя.

Продаж насосів в Україні є дуже успішним

По правді кажучи, останнім часом варіантів застосування насосів стало так багато, що все і не перерахуєш. Іноді його наявність і не розпізнаєш так просто. Хіба, сідаючи за кермо автомобіля, ми згадуємо про його внутрішні «органи» і принципи їх дії? Так само ніхто і не замислюється, звідки береться тиск води в крані. Насоси щільно увійшли в наше життя, від побуту до самих різних галузей виробництва.

Кстати, в любое удобное для вас время вы можете купить весы торговые в "ВЕСПРОМ".

Найпопулярніший в побуті ручний насос - К-2

Він дозволяє викачати воду з колодязя, свердловини, полегшує полив земельних угідь методом підкачки води з водойм, навіть надає можливість підкачки рідини для побілки.

Насос - Коломбо

Любителям пива і вина більше не потрібно робити зайві зусилля для добування улюблених рідин з бочок, величезний вибір ручних і низьковольтних насосів для викачування рідин з бочок вирішить цю складну задачу. Вони легко і швидко кріпляться на бочку і знімаються з неї. А якщо любитель цих напоїв ще й виготовляє їх самостійно, зможемо запропонувати фільтр-прес для ідеального очищення - Коломбо.

Дренажні насоси

Для перекачування води з водойм, що містять домішки, використовують дренажні насоси. При виконанні будівельних робіт використовують насоси для зважених на дизельному паливі.
Для осушувальних робіт і відкачування гною на фермах використовують напівзанурені фекальні насоси. Їх також використовують для роздачі рідкого корму в тваринництві.

Жодна станція техобслуговування, що виконує роботи по заміні масел, не обходиться сьогодні без систем підкачування масел і дизельного палива. Дуже вигідно купувати оригінальне масло в великих бочках і розливати його в міру необхідності. Широко виконується установка обладнання для зливу використаної олії за технологією вакуумного відбору відпрацювання.

Для складів ПММ, заправок є широкий спектр насосів для перекачування дизельного палива самих різних модифікацій, пістолетів роздавальних, шлангів, кріплень, лічильників перекаченного обсягу в літрах.

Мембранні насоси

Для галузей, пов'язаних з хімічною промисловістю, представлений цілий ряд мембранних насосів, які перекачують різного роду хімічні склади (кислоти, луги, спирти), в паперовій промисловості вони використовуються для перекачування клею. Хімічний насос не обов'язково діафрагмовий. Продають багато відцентрових хімічних насосів з нержавіючої сталі і хімічно стійких пластиків.

Харчовий насос

Крім відомих видів насосів в нашій практиці зустрічаються і зовсім екзотичні гібриди. Як, наприклад, харчовий насос ОНЦс, виконаний з приводом від дизельного двигуна марки GF-192FD, так звана харчова мотопомпа . Основне використання агрегати такого роду знаходять на харчових виробництвах для використання в місцях, де немає можливості використовувати насос з електроприводом.